Fransızca, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir.

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Fransızca Öğrenin

Dünya Dilleri Merkezi sunduğu öğrenci merkezli yaklaşımı ve modern yöntemlerle işlenen dersleriyle (Okuma-Anlama, Dinleme-Anlama, Yazılı-Anlatım, Sözlü Anlatım ve Konuşma) dört dil yetisinin geliştirilmesini hedeflemektedir. Fransızca Kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin bireysel gelişimleri takip edilerek bu konuda geri bildirim yapılmakta, ihtiyaç duyulması halinde bireysel çalışmaları destekleyici ek materyaller sunulmaktadır. Fransızca dersleri daha fazla bilgi için bizi arayın.

B1 Seviyesi Fransızca Kursu

Dünya Dilleri Merkezi’nde B1Seviyesinde Fransızca Kursu B1 seviyesi Fransızca Eğitimi. B1 seviyesi, Fransızca'daki en önemli gramer alanları üzerine çalışma ve kelime bilginizi yaklaşık 1.000 kelimeye kadar yükseltebileceğiniz bir düzeydir. Bunun yanı sıra DELF sertifika sınavlarına çalışabilirsiniz.

Fransızca B1 Seviyesi Çalışma Teknikleri

  • Ana fiil zamanlarını inceleyin ve uygulayın.
  • Fransızca'daki işlevsel ifadeleri kullanın.
  • Fikirlerinizi geçmişte, şimdi ve gelecekte açıklayın.
  • Kişisel ve aile bilgileri gibi bilinen konular hakkında konuşun.
  • Alışveriş ve yerel coğrafya gibi konuları tanımlayın.İş ve iş tecrübenizi iletin.

B1 Seviyesi Fransızca Kursu Nedir?

B1 Seviyesi Fransızca, bu grupta bulunan kişiler daha fazla kelime bilgisi ve daha fazla Fransızca kalıbına hakimdir. Karşısında tane tane konuşan kişiler olması durumunda konuşulan bir çok konuyu rahatlıkla anlayabilir ve zorlanmalarına rağmen yanıt verebilirler.

No Internet Connection