Fransızca, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir.

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Fransızca Öğrenin

Dünya Dilleri Merkezi sunduğu öğrenci merkezli yaklaşımı ve modern yöntemlerle işlenen dersleriyle (Okuma-Anlama, Dinleme-Anlama, Yazılı-Anlatım, Sözlü Anlatım ve Konuşma) dört dil yetisinin geliştirilmesini hedeflemektedir. Fransızca Kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin bireysel gelişimleri takip edilerek bu konuda geri bildirim yapılmakta, ihtiyaç duyulması halinde bireysel çalışmaları destekleyici ek materyaller sunulmaktadır. Fransızca dersleri daha fazla bilgi için bizi arayın.

Yaz Okulu Fransızca Programları

Yurt içi ve Yurt dışında Çocuklar İçin Yaz Okulu Programları. Çocukların genel kültür bilgilerinin gelişmesi bilim, tarih, sinema, sanat ve zanaat, meslek, vb. gibi eğlenceli konulara odaklanan tatil dönemlerinde özel kurslar düzenlemekteyiz. Bu eğitimler, yoğun olarak uygulanmakta olan pratik etkinliklere dayalı, çocukları katılımcı bir atmosfer içerisinde çeşitli konular üzerine yönlendirmeye, öğrenme ve öğretmeye odaklı.

Dünya Dilleri Merkezi’nde Fransızca öğrenim ortamı her sınıf, genç öğrencilerle başa çıkmak için iyi bir donanıma sahiptir ve öğretmenin her bir dersi başarı ile tamamlamasına yardımcı olmak için bir öğretim asistanımız hazır bulunmaktadır.

Yaz Okulu Fransızca Programları Nedir?

  • 7-22 yaş arasındaki öğrencilerin sportif ve sosyal aktiviteleri bir arada sunan programdır.
  • 10-12 kişilik sınıflarda haftada 15-20 ders alacağı Fransızca eğitimleri sonrasında gerçekleştirilecek aktivite programları sunulur.
  • Yaz okullarında dil eğitimi, öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik bir uygulamadır.
  • Eğlenerek, uygulayarak, oyunlar oynayarak öğrenmesini ve pratik yapmasını sağlar.
  • Sınıfta sunulan derslerde de telaffuz, kendini ifade etme ve dil bilgisi eğitimleri sunulur. Çocuklarınızın yaz tatillerini eğlenceli ve verimli bir şekilde geçirebileceği bir programdır.
No Internet Connection